Váš prodejce sáčků do vysavačů

Hledat

Vysavače

Vybíráme nový vysavač

Výběr nového vysavače by měla vždy předcházet úvaha co budeme vysavačem uklízet, jak velkou plochu, jak často a v jakých podmínkách?

Rozhodně doporučujeme ve většině případů použití sáčkového vysavače, zvlášť v domácnosti. Práce a obsluha sáčkových vysavačů je snadnější, uživatelsky komfortnější a především hygieničtější. Jediný argument bezsáčkových systémů „ekonomický provoz bez sáčků“ zpravidla neobstojí v delším časovém úseku, jelikož všechny bezsáčkové přístroje jsou vybaveny dalšími drahými filtry, které se rychle zanášejí a jejích výměna je zpravidla mnohem dražší než pravidelná výměna sáčků.

Při výběru vysavače zvažte kromě parametrů jako sací síla a filtrace i další:

  • Objem prachového sáčku - velmi důležitý parametr pro správnou volbu vysavače. Čím větší sáček, tím menší náklady na provoz. Pozor! Někteří výrobci dávají velký objemově sáček do malé komory. Toto je krajně neefektivní!

  • Vybavení – prověřte zda vybavení vysavače odpovídá vaším potřebám. Klepací hubice na koberce, hubice na tvrdé podlahy při parketových podlahách, teleskopické trubky pro snadné uskladnění atp.

  • Délka přívodního kabelu. U větších bytů a domů je velmi praktický dlouhý přívodní kabel. Můžete tak bez přepínání zásuvky vysát celé patro!

  • Životnost motoru. Zásadní parametr pro životnost vysavače. Některé Long Life motory při správném provozu, pravidelné výměně kvalitních sáčků a filtrů vydrží i 20 let.

  • Konstrukce vysavače – z jakých materiálů je vyrobený. Někdy už při prvním pohledu lze zjistit, že některé součástí nic nevydrží jako např. kolečka, hubice atd.

Bezsáčkové vysavače pak ponechme spíše pro průmyslovou oblast, stavebníky a všeho druhu řemeslníky. Zde je možné tyto technologie úspěšně použít.