Váš prodejce sáčků do vysavačů

Hledat

Jak vyhledat správný sáček

 1. Na úvodní straně vyhledávače zadejte značku vysavače
 2. Dále zadejte TYP vysavače dle typového štítku umístěného na vysavači
 3. Potvrďte výběr polem Hledat
 4. Pod panelem vyhledávače se objeví vhodné sáčky pro váš vysavač
 5. Poklepnutím na obrázek sáčků se zobrazí popis. Poklepnutím na Přejít do obchodu budete pokračovat v nákupu na stránkách Elmaxshop.cz dle obchodních podmínek uvedených na stránkách Elmaxshop.cz.
  Při nákupu sáčků za 400,- Kč a více poskytuje Elmashop dopravu zdarma!
  Při nákupu zvolte tedy způsob dopravy PPL sáčky a využijte tuto bezkonkurenční výhodu!

Pokud znáte kód sáčků K&M, můžete jej zadat přímo do pole Model sáčků

V případě, že u nalezeného sáčku se neobjeví pole Přejít do obchodu znamená to, že sáčky nejsou dostupné v elmaxshopu, ale neznamená to, že je nemůžeme pro Vás zajistit. Využijte možnost poslat Dotaz na produkt a my Vám brzy odpovíme.

 

O sáčcích:

Dodávané sáčky jsou od předního evropského výrobce firmy K&M, který má své závody v Německu a Polsku

 1. Papírové sáčky jsou vyráběny ze speciálního filtračního papíru dodávaného od předních evropských  výrobců v papírenském průmyslu. Všechny sáčky jsou vyráběny strojově a k jejích lepení jsou používány velmi kvalitní lepidla. Toto zajišťuje jejích vysokou pevnost.
 2. Sáčky MICRO jsou vyráběny ze speciální mikro vlákniny, která se vyznačuje některými ještě lepšími parametry než papírové sáčky. Mají lepší filtrační schopnost, a proto vysavač při postupném naplňování sáčku neztrácí sací výkon. Sáček je schopný se více přizpůsobit komoře ve vysavači a optimálně využít svůj objem. Pevnost sáčku je větší a životnost delší. Snižují se tak náklady na provoz vysavače a zvyšuje kvalita ovzduší.